Specialios jungiamosios detalės

Mūsų klientų poreikiams
pritaikyti produktai

Siekdami patenkinti mūsų klientų poreikius ir lūkesčius, siūlome specialiai pritaikytus produktus. Ilgametė patirtis ir naujausios dizaino palaikymo sistemos leidžia modifikuoti standartinius gaminius ir pristatyti individualius projektus.

Platus prekių asortimentas

Mūsų visapusiškas tvirtinimo elementų ir fiksatorių pasiūlymas leidžia rasti optimalius ir efektyvius sprendimus. Mes siūlome sprendimus bet kokio tipo jungtims. Nuolat plečiame savo asortimentą, kad atitikti mūsų klientų poreikius.

Didelis jungiamųjų detalių pasirinkimas, gamintojas – „Marcopol“
Medžiagų kokybė, solidus darbas

Medžiagos kokybė
ir tikslumas

Mes išskiriame save tarp konkurentų, siūlydami aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina išskirtinį našumą ir tikslumą. Mūsų tvirtinimo detalės ir fiksatoriai atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus. Tikslumas ir išsamūs patikrinimai užtikrina, kad klientai gauna aukščiausios kokybės produktus.

IDEA siuntų sandėlis

IDEA yra naujoviškas sprendimas, leidžiantis išlaikyti produktų atsargas gavėjo patalpose. Jų priežiūros išlaidos yra mūsų pusės, o klientas moka tik už naudojamas prekes. Mūsų siuntų sandėlis suteikia mūsų partneriams didelius finansinius taupymus ir užtikrina nuolatinį produktų prieinamumą.

Naujoviškas sprendimas, prekės sandėlyje IDEA
Nuosavas pakavimo cechas, gamintojas – „Marcopol“

Standartinės ir nestandartinės pakuotės

Automatizuota pakavimo linija užtikrina itin platų gaminių pakuočių asortimentą. Turime galimybą kliento užsakymą supakuoti į pageidaujamą pakuotę.  . Baldų gamintojams siūloma paslauga – individualūs tvirtinimo detalių komplektai atskriems gaminiams.  Papildomas pranašumas yra gebėjimas pakuoti produktus į rinkinius, kuriuos klientas gali naudoti, kad juos surinktų namuose arba prijungtų prie baldų galutiniam vartotojui.

Greitas pristatymas

Turimas platus prekių asortimentas sandėliuose, nuosavas automobilių parkas ir bendradarbiavimas su patikimomis logistikos kompanijomis garantuoja greitą prekių pristatymą klientui. 

Jungiamųjų detalių pristatymas per 24 val.

Klientų pasitenkinimas

Geriausias įvertinimas – patenkintų mūsų darbu klientų atsiliepimai ir ilgalaikis bendradarbiavimas. 

Klientų nuomonės apie „Marcopol“

Atraskite baldų

pramonei pagamintus produktus

KONTAKTINIAI DUOMENYS

NASZE MARKI