Karjera

Patikrinkite mūsų dabartinius darbo pasiūlymus, pasirinkite
jus dominančią poziciją ir atsiųskite mums savo CV
Team Manager Łódź,Warszawa

Business Key Account Manager for Manufactures

Pracownik fizyczny Chwaszczyno

Elektryk

Pracownik fizyczny Chwaszczyno

Pracownik Gospodarczy

Pracownik biurowy Chwaszczyno

Pracownik Obsługi Administracyjnej Magazynu

Pracownik fizyczny Chwaszczyno

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Įdarbinimas

Sužinokite apie įdarbinimo procesą
1 lygis

Siunčiama paraiška

Patikrinkite mūsų dabartinius darbo pasiūlymus, išsirinkite jus dominančią poziciją ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą praca@marcopol.pl

2 lygis

Taikymo analizė ir pasirinkimas

Mes atsakome į kiekvieną pateiktą paraišką, tačiau į pokalbį kviečiami tik atrinkti kandidatai. Pateiktos paraiškos analizuojamos atsižvelgiant į pasiūlymo atitiktį ir idealaus kandidato profilį.

3 lygis

Telefonas su atrinktais kandidatais

Susisieksime su jumis telefonu ir pakviesime į pokalbį. Interviu vyksta mūsų biure arba internetu.

4 lygis

Interviu

1. Susitikimo metu kalbėsite su mūsų personalo skyriaus darbuotoju ir skyriaus, kuriam vykdomas įdarbinimo procesas, vadovu. Susitikimo metu norėsime sužinoti apie jūsų profesinę patirtį, išsilavinimą ir lūkesčius, kuriuos siejate su pareigomis, į kurias pretenduojate. 2. Mes taip pat pasakysime apie pareigas, skyrių ir mūsų įmonę. 3. Įdarbinimo procesą susitikimų su atrinktais kandidatais lygiu, atsižvelgiant į pareigas, sudarys 2–3 etapai. Mes norime išsamiai pažinti jūsų kompetencijas ir įgūdžius, reikalingus norint dirbti tam tikrose pareigose. Gali būti paprašyta išspręsti užduotį, kad patikrintumėte savo anglų kalbos ir „MS Office“ žinias. Apie tai jums bus pranešta iš anksto. 4. Daugiapakopio proceso atveju, jei nepavyks pirmasis etapas – būtinai susisieksime su jumis, kad informuotume apie savo sprendimą ir jo priežastį.

5 lygis

Geriausio kandidato, geriausio kandidato ir užimtumo pasirinkimas

Remdamiesi ankstesniais susitikimais ir išanalizavę profesinę patirtį bei kvalifikaciją užimant pareigas, mes priimame sprendimą pasirinkti kandidatą / kandidatus. Jei sprendimas yra teigiamas, susisiekiame su pasirinktu kandidatu, kad aptartume įdarbinimo sąlygas.

6 lygis

Bortas

Pirmosiomis darbo kartu dienomis dalyvausite dienos trukmės įlaipinimo programoje. Tai įvadas į įmonės gyvenimą, mūsų kultūrą, misiją ir viziją. Pirmąją dieną sužinosite svarbiausius klausimus, susijusius su organizacijos prigimtimi ir funkcionavimu, taip pat dėmesys skiriamas žinių ir įgūdžių perdavimui, kurie leis jums integruotis su aplinka, taip pat pasiekti aukštą veiklos lygį. Pirmąją dieną mes taip pat organizuojame ekskursiją po biurą, t. Y. Susipažįstame su mūsų ofisu ir jo darbuotojais, taip pat su atitinkamų padalinių atstovais.