Daugiau nei 20 000 skirtingų statybos pramonės gaminių.

Statybos sektoriui

Nuolat tobuliname ir plečiame asortimentą skirtą statybos sektoriui.

Sandėlyje turime  30 000 prekių skirtingais pavadinimais, kad patenkintumėm savo klientų poreikius.

Kokybės kontrolė

Moderni gaminių kokybės kontrolės laboratorija garantuoja aukštą gaminamų produktų kokybę. Mūsų laboratoriją reguliariai tikrina nepriklausomos sertifikavimo įmonės,  patvirtinančios mūsų produkcijos kokybę, atitinkancią sertifikatų reikalavimus.

Sertifikuotosios jungiamosios detalės, gamintojas – „Marcopol“
Jungiamosios detalės, paženklintos CE arba B ženklais

Išsami techninė dokumentacija

Mūsų statybos pramonei pagaminti produktai yra sertifikuoti CE arba B. Tai reiškia, kad jie visiškai atitinka galiojančius teisės aktus. Visiškai atitinkantys techniniai dokumentai garantuoja, kad mūsų verslo partneriai gali greitai pradėti dirbti su savo statybos projektais.

Profesionali techninė pagalba

Mes dalijamės savo patirtimi su klientais. Jie gali pasikliauti profesionalia pagalba, konsultacija prieš ir po pardavimo. Kaip pirmaujantys pramonės ekspertai, siūlome profesionalias ir patikimas konsultavimo paslaugas, kad mūsų verslo partneriai galėtų būti įsitikinę dėl savo investicijų.

Techninė pagalba ir ekspertų patarimai, gamintojas – „Marcopol“
Prekės sandėlyje IDEA, autorinis „Marcopol“ įrankis

IDEA siuntų sandėlis

IDEA yra patentuota priemonė, padedanti mūsų prekybos partneriams planuoti pirkimus ir valdyti sandėlių inventorių. Šis sprendimas suteikia klientams didelius finansinius taupymus ir užtikrina nuolatinį produktų prieinamumą. Marcopol padengia atsargų lygio išlaikymo išlaidas, o klientas moka tik už naudojamas prekes.

Produktų pristatymas tiesiai į statybvietę

Laiku, vietoje ir iš anksto nustatytomis sąlygomis – tai mes tiekiame savo prekes klientams. Turimas platus prekių asortimentas sandėliuose, nuosavas automobilių parkas ir bendradarbiavimas su patikimomis logistikos kompanijomis garantuoja greitą prekių pristatymą klientui. 

Jungiamųjų detalių pristatymas į statybvietę per 24 val.
Techninė priežiūra pardavus, gamintojas – „Marcopol“

Po aptarnavimo

Mūsų mobilieji konsultantai remia mūsų klientus ir kiekvieną projekto etapą – nuo poreikių nustatymo, pagalbos pasirenkant geriausius sprendimus, prie investicijų įgyvendinimo priežiūros. Mūsų partnerių prašymu mes taip pat atliekame kontrolės bandymus tiesiai statybos aikštelėje.

Atraskite mūsų

produktus įvairioms pramonės šakoms

KONTAKTINIAI DUOMENYS

NASZE MARKI